Máte doma spoustu věcí neoznačených a tím pádem úplně přesně nevíte, kdy se co balilo, co v které krabici najdete, jak je to staré a podobně? Nebo máte v obchodě či skladu nepopsané krabice a vy ani vaši zaměstnanci nevíte, co by v nich mohlo být? I když máte pocit, že dodržujete všechno, co je potřeba, najednou se objevují krabice nebo složky nepopsané a nastává zmatek. Co v nich je? Proč nejsou označené? Představa, že budete muset všechno rozbalovat a vytahovat vás vůbec neláká, ale asi nezůstává jiná možnost. Lze tomu předejít?

Spousta krabic bez popisu

Také se vám stává, že v domácnosti máte krabice, které nejsou popsané? Při ukládání jste si říkali, že to není potřeba, protože vy bezpečně víte, že v krabici s modrým pruhem uschováváte svetry, které berete na lyže. S naprostou jistotou sáhnete po krabici, rozbalíte, otevřete a překvapeně koukáte. Namísto svetrů, kterými jste si byli tolik jistí, na vás z krabice koukají ploutve, nafukovací hračky a další propriety do bazénu a moře. Najednou nevíte, ve které krabici svetry jsou a to může znamenat rozbalování všech, dokud je nenajdete. Nebo to mohou vyřešit samolepící etikety!

Přehled, který vám budou ostatní závidět

Nevíte, kde co máte a to vás dovádí k šílenství? Marně si nadáváte, že jste si nic nepopsali a teď ztrácíte drahocenný čas, který byste mohli využít jinak? Začínáte se stresovat, bát se, že nikdy nenajdete to, co hledáte. Dobrou zprávou je, že stačí chvíle, etikety a všechno se vyřeší. Během dalšího balení či uskladňování jednoduše nalepte etiketu, přidejte popisek všeho důležitého a je hotovo! Díky tomuto kroku bude ve všem jasno! V e-shopu navíc najdete nejen etikety všech druhů, ale také lepicí pásky, papírové sáčky, pytle, rychlouzavírací sáčky a další věci!