Kuponovník je portál, který vám pomáhá šetřit vaše finance během nákupů online a dokonce i v klasických obchodech. Každý den se zde objevují aktualizované slevy, akce, kupóny a kódy určené pro české obchody. Za jejich používání nic neplatíte.

Jak to funguje? Je to jednoduché. Postačí vyhledat konkrétní obchod nebo si vybrat kategorii. Vyhledáte vhodnou slevu nebo kód, ty zkopírujete a vložíte do příslušné kolonky při objednávce. Sleva se vám pak odečte od finálové ceny zboží.

4Home.cz

Specializací tohoto obchodu je zboží určené pro byt, dům a zahradu. Naleznete zde nabídku určenou pro jednotlivé místnosti vašeho bydlení. Mezi nabídkou nesmí chybět ani potřebnosti vhodné pro odpočinek či práci na zahradě, terase nebo balkonu. 4home slevy se vztahují na široké portfolio produktů. To zahrnuje jak nábytek, tak i bytové doplňky a dekorace nebo bytový textil. Díky neustálé modernizaci a optimalizaci může svým zákazníkům nabízet produkty dle jejich přání a požadavků. Velkou část nabídky zahrnují i domácí spotřebiče a to jak do kuchyně, tak i do koupelny, pro odpočinek nebo určené k úklidu. Na milovníky zahrady zde čekají zahradní nářadí a další potřeby. Na své si přijdou i domácí kutilové. Milujete grilování? Pak se porozhlédněte po široké nabídce grilovacích potřeb. Zajímavou nabídku představuje i sekce určená pro zahradní zábavu.

Baumax

Další možností výhodného nákupu jsou Baumax slevové kódy. Kdo by neznal Baumax? I ten nabízí různé akce nebo dopravu zdarma. Obchod je určený především pro domácí kutily, kterým nabízí široké portfolio různých produktů. Kromě slevových kódů poskytuje i slevy pro stálé zákazníky. Také má program “garance nejnižší ceny”. Díky němu můžete zakoupit zboží, které je o 15 % levnější, než nabízí konkurenční obchody.