Problém s přepravou balíčku rychle vyřeší kurýrní služba


Potřebujete rychle přepravit zásilku, ale už nemáte času nazbyt? Rychlým řešením je pro vás kurýrní služba, která se o přepravu spolehlivě postará. Jaké služby vám však kurýrní služba nabízí?

Rychlá přeprava

Aby byla vaše zásilka opravdu rychle přepravena, a to nejen po České republice, doporučujeme kurýrní službu intimekuryr.cz. Jedná se o společnost, která se na poli kurýrní přepravy pohybuje již od roku 1990, přičemž byla první soukromou, ryze českou, kurýrní a spediční společností. Využijte proto jejích kvalitních služeb, které vychází z mnohaletých zkušeností.

Služby

Vyberte si z nabízených služeb přesně tu, která bude vyhovovat vašim požadavkům a nárokům. Využít můžete služeb Standard, které zahrnuje doručení zásilky v rámci České republiky do vybraných míst do 18 hodin, do ostatních do 23 hodin. V rámci Slovenské republiky do Bratislavy a dalších vybraných míst do 23 hodin. Služba se týká přepravy zásilek také do Londýna, ale i do zbytku světa. Pokud potřebujete zásilku převézt opravdu rychle, využijte služeb Expres, a to do České republiky či Slovenské. Zvolit můžete také Direct Servis, kdy je zásilka doručena kurýrem kamkoliv a kdykoliv. A ten poveze jen tuto jednu zásilku. Doba doručení je závislá na vzdálenosti příjemce a možnostech dopravního spojení. Možné je i víkendové doručování.

On-line objednávka

Pokud hledáte kurýr Praha, je pro vás tato společnost tou pravou volbou. Skvělé je, že můžete vyplnit on-line objednávku. Stačí vyplnit základní údaje o vás, kontaktní údaje a informace týkající se zásilky, například počet kusů, váha, výška atd. V nabídce tedy nechybí mezinárodní doprava, expresní doprava, vnitrostátní přeprava a i možnost přepravy zásilky zdarma. Oslovte firmu, která má mnohaleté zkušenosti a přináší vám spolehlivost a rychlou možnost přepravy.