Proč si nezkvalitnit váš sexuální život?


Nuda v posteli může být otázkou pouze pár dní. Pokud tedy začnete pociťovat, že vás ten postelový stereotyp už nebaví, na nic nečekejte a rychle se vrhněte do nákupu nějakých „zlepšováků“, díky kterým nuda v posteli nemá nejmenší šanci!

Nejoblíbenější posteloví kamarádi

Anální tunel

Tahle novodobá verze análních kolíků je oblíbená u nejedné ženy či dokonce muže. Bývá vyroben z kvalitních umělých materiálů a dokáže naprosto „vyrajcovat“ prakticky každého. Hlavní rozdíl oproti análnímu dildu je ten, že tunel je samozřejmě je dutý – takže pokud si jej žena zavede do análního otvoru, je zde stále prostor pro další penetraci penisem. Jsou oblíbeny především u gayů, kteří si tímto způsobem mimo rozkoš také roztahují anus.

Návleky na penis

Zvětšení a prodloužení penisu již není nemožné. Zapomeňte na vakuové pumpy či dokonce skalpel. Vyzkoušejte jednoduše návlek na penis a překvapte svou drahou polovičku většími rozměry a například vroubky, které ji dokáží dostat vyloženě do sedmého nebe. Na trhu je k dostání nespočet tvarů, typů či velikostí. Dále vybírejte z doplňků jako jsou například jemné štětinky, vibrační špičky či bodlinky – ano, tyhle všechny varianty a spoustu dalších dokáží váš penis „ozdobit“ a zároveň prodloužit.

Poppers

Také jste se mohli s touto látkou setkat pod názvem „gay droga“. Nicméně není samozřejmě určená pouze pro gay komunitu, ale pro úplně všechny. Jeho inhalování způsobí rozšíření cév – je třeba si malou lahvičku, ve které je roztok prodávám, přiložit přímo k nosní dírce a zhluboka se nadechnout po dobu několika sekund. Účinek nastupuje prakticky hned po této inhalaci, proto se doporučuje toto provést chvíli před očekávaným orgasmem – jeho intenzita bude poté několikrát silnější.