Projeďte si sluncem zalité Portugalsko na motorce


Chcete si užít neotřelou dovolenou? Vydejte se do Portugalska a projeďte si jej na motorce. Díky tomu poznáte krásu jednotlivých měst, prohlédnete si úchvatné scenérie plné hor a budete se moct vykoupat v divokém oceánu. 

Díky motovýletu si Portugalsko užijete jinak

Exkluzivní motoškola Přijďte se projet nedávno představila novinku pojmenovanou jako Escape to Freedom. Jedná se o moto expedici, v rámci které si projedete celé Portugalsko na motorce a přitom poznáte zdejší přírodu i kulturu.

Celá expedice začíná v Portu, nebo Lisabonu (záleží na termínu). V rámci motovýletu si přitom užijete jízdu na motorce v Portugalsku. Jednotlivé motorky si po domluvě můžete střídat s ostatními účastníky zájezdu. Díky tomu si budete moct vyzkoušet hned několik strojů a poznat jejich sílu.

Pořadatelé vás také vezmou do vyhlášeného sklípku, kde si pochutnáte na vyhlášeném Portském. Pro ty, kteří zrovna nebudou chtít jezdit na motorce, je připraven program v podobě wellness. A součástí celého zážitku je dokonce i výuka surfování, kdy si vyzkoušíte na vlastní pěst sjet pár vln. 

Jaké motorky jsou účastníkům k dispozici?

Na tento motovýlet se účastníci přepravují letecky. Přímo na místě si poté půjčí motorku. Konkrétně je zde k dispozici BMW R 18 Pure, R 18 Classic, R 18 Bagger a R 18 Trancontinental plus. Každá motorka nabízí něco trochu jiného a je jen na vás, pro jakou variantu se rozhodnete.

Ubytování ani stravování nemusíte řešit

Pořadatelé tohoto zájezdu mají vše důležité pod palcem. Sami si proto nemusíte hledat žádné ubytování. Součástí ceny za motovýlet je i stravování třikrát denně. Pochutnáte si například na bohatých hotelových snídaních a místních specialitách, na které si zastavíte cestou. 

Více informací o motovýletech najdete na www.prijdteseprojet.cz.