Projekty ČOV, retenční nádrže, studny


V projekční kanceláři ZAKRA s.r.o. si můžete nechat realizovat projektové dokumentace pro rozličná vodohospodářská zařízení. Pokud zvažujete například udělat ČOV – čističku odpadních vod, dokáže vám ZAKRA velmi dobře pomoci jak s projektem, tak s hydrogeologickým posudkem a to včetně využití dotace. Kromě toho ale firma řeší i retenční nádrže, domácí studny, vodovodní i kanalizační přípojky a podobně.

Jedná se o fullservis, který nemá na trhu obdoby. Jako klient ZAKRY dostáváte totiž prakticky vše od A do Z. Nejdříve si v počátečním rozhovoru (bezplatné konzultaci) vyjasníte situaci, postup a celkově, jaké jsou vaše potřeby. Následně od firmy ZAKRA s.r.o. za velmi nízkou a lidovou cenu obdržíte nejen profesionální projekt, tedy projektovou dokumentaci, posudek, ale i další doporučení, které vám pomohou vše zařídit snadno a rychle.

Extra služba, která jinde není k dostání, je, že vám ZAKRA pomáhá i v procesu vyřizování se státními orgány, získáním povolení a překonáním jakékoli případné překážky. Z vaší strany tak není zapotřebí vůbec nic. Stačí pár kliknutí myší, zaslání podkladů, jeden rozhovor a to je vše. Vyzkoušejte!