Snad každý pár chce svůj svatební den prožít na krásném místě. Svatební den je velkou událostí, během které se sejde celá rodina a prožije opravdu jedinečné chvíle. Užijte si proto i vy svůj velký den na krásném místě, obklopeni přírodou a bez jakýchkoliv starostí.

Jedinečné místo

Právě dobře vybrané místo umocní zážitky z vaší svatby a dopřeje vám možnost, jak si váš den můžete opravdu užít. Prožijte svůj svatební den v krásném prostřední Vinařského dvora na faře v Ivani. Uprostřed nekonečných moravských vinic, obklopeni historickým zdmi barokní fary, to bude ta opravdová romantika s jedinečnou atmosférou. Ze svatby vám zůstanou jedinečné zážitky i fotografie z opravdu nádherných míst.

Obřad a veselí

Obřad může probíhat uprostřed vinic s dechberoucím výhledem na Pálavu či na farské zahradě. Svatba však může být také v kostele sv. Bartoloměje, který je chráněn jako kulturní památka ČR. Zde lze zajistit i necírkevní obřad. Veselí může dále pokračovat ve venkovních prostorách barokní fary se zahrádkou či v autentickém sklípku pod farou.

Bez stresu

Svůj den navíc můžete prožít nejen na unikátním místě, ale také s veškerým servisem. S přípravou svatby vám pomůže svatební servis z https://www.vinarskydvurnafare.cz/svatby, kde si můžete prohlédnout i veškeré podrobnosti. Nebudete se muset stresovat s průběhem svatebního dne. Kolektiv vinařství pro vás zajistí jen ty nejlepší služby a bude vám v průběhu vašeho ne vždy k dispozici.

Svatební servis

Servis pro vaši svatbu bude obsahovat svatební menu připravené na míru, ta nejkvalitnější vína z vinařství, degustace, svatební pokoj pro novomanžele, individuální přístup a služby svatební manažerky a skvělá je i kapacita pro 100 osob. Nejdříve samozřejmě proběhne osobní setkání, abyste se seznámili s prostory vinařství, probrali se představy o vaší svatbě a připravila se cenová nabídka.