Půjčka pro seniory bez účtu v hotovosti na ruku ještě dnes


Půjčku ihned pro důchodce jde dnes možné sjednat zcela online bez nutnosti navšítvení pobočky na vlastní bankovní účet nebo si lze peníze vyzvednout na kterékoliv pobočce po celé ČR! Kde, kolik a na jak dlouho půjčí poprvé zdarma i starobním důchodcům?

Půjčka pro seniora od České spořitelny

Občas potřebují půjčit i starší lidé, kterým se stala třeba nějaká nečekaná událost a důchodu je ještě daleko. Od toho jsou zde rychlé půjčky, které může získat i starobní důchodce. Jedním z takových produktů je například tzv. Česká spořitelna půjčka pro důchodce, kterou je možné použít na cokoliv co momentálně senior potřebuje. S půjčkou od České spořitelny nic neriskujete, protože ji můžete odstoupit od smlouvy do 60 dnů a taky dvakrát ročně získat odklad či ponížení splátek.  Může se jednat o rekonstrukci domu či bytu, půjčku na dovolenou nebo jiný významný výdaj jako elektrokolo, auto či jiný dopravní prostředek, který senior nechce odkládat či ho bere z části jako investici do nemovitosti, pokud se jedná o půjčku rekonstrukci. Půjčka na dovolenou není vhodné řešení, pokud si senior není jist, že může peníze bez problému a včas řádně vrátit.

Náš tip: Máte finanční problémy a nechcete přijít o střechu nad hlavou? V tom případě je pro vás tím správným řešením zpětný leasing nemovitostí. Díky zpětnému leasingu nemovitosti získáte peníze na vyřešení svých finančních problémů, nepřijdete o nemovitost a v budoucnu budete mít šanci si ji opět koupit.

První bezúročná půjčka seniorům i bez účtu

Půjčka pro důchodce bez účtu může být poskytnuta poprvé zcela zdarma bez poplatku a úroku většinou na 30 dní do cca 16 000 Kč a je určena také pro starobní důchodce, kteří z nějakého důvodu ještě nemají vlastní účet. Protože třeba bankám moc nevěří, a když mají nějaký přebytek peněz, raději je schovají „doma pod polštářem“. Ovšem ne každá nebankovní společnost je ochotna  vyplatit peníze klientovi v hotovosti na ruku. Většina těchto společností totiž posuzuje příjem žadatele o půjčku podle elektronického výpisu z účtu za poslední 2 až 3 po sobě jdoucí měsíce, aby si ověřily, že žadatel disponuje pravidelným příjmem. Najdou se, ale i takové, které peníze v hotovosti nemají problém vyplatit na pobočkách po celé ČR s akčním RPSN pro nové klienty 0% při včasném splacení v termínu zpravidla 14 až 30 dní, podle jednotlivé nebankovní společnosti. Samozřejmě je zkoumána i celková bonita žadatele, takže pro úspěšné schválení půjčky by jste neměli mít nesplacené dluhy u jiných bankovních nebo nebankovních institucí. Problém často bývá exekuce nebo insolvence, na druhou stranu nevadí menší škraloupy z minulosti, jako třeba pozdní splátky půjčky zaznamenané v nějakém z registrů dlužníků a neplatičů. Ale pozor, tyto půjčky jsou primárně určeny jen na překlenutí krátkého časového období, pokud se seniorovi například pokazila pračka, záchod nebo jiný spotřebič či nečekaný výdaj, půjčovat si odsud příliš často a opakovaně pro stálý nedostatek finančních prostředků  může být cesta do dluhové pasti, proto vybírejte online půjčku vždy obezřetně a nejprve si přečtěte o jednotlivých půjčkách co nejvíce informací, třeba zde: První půjčka zdarma pro důchodce a seniory