PURTEX je český výrobce matrací, který působí i na slovenském trhu. Ve své nabídce má matrace klinicky hodnocené. Kromě toho vyrábí pojený lehčený polyurethan, viscoelastické výrobky a zpracovává polyurethanovou pěnu. Ve svých závodech, které má rozmístěné po území ČR, používá nejmodernější evropské technologie.

Kromě PUR matrací vyrábí také matrace pružinové nebo taštičkové. V nabídce výrobků naleznete také postelové rošty, postele z masivu, ložní prádlo nebo anatomicky tvarované polštáře. Veškeré použité materiály jsou testované a disponují platnými certifikacemi podle mezinárodní normy ÖKO-TEX. Výrobky byly schváleny ve zkušební laboratoři Zkušebního ústavu lehkého průmyslu a započalo klinické hodnocení matrací jako zdravotnického prostředku. Společnost používá, při výrobě matrací, novou technologii. Ta umožňuje perforaci matrací. Díky tomu jsou vzdušnější a jádra matrace lépe odvádějí vlhkost. To vše podporuje komfort postele. Kompletní nabídku naleznete na webu matrace.purtex.cz.

Proč si pořídit kvalitní matrace?

Kvalitní spánek je velmi důležitý a není radno jej podceňovat. Naše tělo si během něj odpočine a zregeneruje se. Vhodnou volbou mohou být zdravotní matrace. Ty nabízejí pohodlí a dostatečný odpočinek, zádům poskytnou dokonalou oporu, dobře se přizpůsobí tělu a bez námahy umožní změnu polohy. Na návrhu matrací se podílejí profesionálové a specialisté patřící do oboru zdravého spánku. Zákazník si může vybrat matrace, které jsou kombinací nejmodernějších trendů a technologií. Ničím neobvyklým nejsou ani matrace na míru. Objednat si můžete i matrace atypické. Veškeré nabízené modely mají dlouhou životnost a vysokou kvalitu. Při jejich výběru volte vhodnou tvrdost, příjemný materiál a rozměry matrace by měly být kompatibilní s postelovým roštem.