Rychlé řešení finančních problémů


V případě, že hledáte opravdu rychlé řešení finančních problémů, nemusíte zoufat. I v těchto chvílích se najde řešení, které vaši situaci dokáže zlepšit.

Rychle a snadno

V některých životních chvílích se potřebujeme dostat k financím opravdu rychle. Neprodávejte v takových chvílích své cenné věci, ale zvolte možnost zástavy. Z té můžete věc kdykoliv vyplatit.

Kvalitní služby

Nepředstavujte si zastavárnu jako v dávných dobách. Dnes vám dozastavy.cz nabízí kvalitní služby, které proběhnou slušně, profesionálně, diskrétně v příjemných prostorách. Jedná se totiž o moderní firmu, jejíž hlavní pobočka je v centru Prahy.

Jak to funguje?

Stačí, když do zastavárny předem zavoláte, aby zástava proběhla co nejrychleji, či můžete poslat informace o zastavovaném předmětu a zaměstnanci firmy se s vámi neprodleně spojí. Domluvena je následně osobní schůzka, na které je předmět oceněn. Pokud nemáte čas do zastavárny přijet, můžete se po telefonu domluvit, že jeden ze zaměstnanců přijede za vámi a vše domluví k vaší spokojenosti.

Co budete potřebovat?

Při uzavírání zástavy budete potřebovat platný doklad totožnosti, tedy občanský průkaz či pas, popřípadě ověřenou plnou moc od majitele, který vás zplnomocňuje k jednání uzavřít platnou smlouvu.

Možnosti zástavy

A co vše můžete dát do zástavy. Zastavit můžete nejrůznější věci, které však mají nějakou cenu. Zastavit se dají například hodinky, ale také nemovitosti či automobily. Pokud se potřebujete rychle dostat k většímu obnosu financí, je pro vás řešením zastavárna aut. Skvělé je, že vaše finanční situace bude rychle vyřešena a vy budete mít finance k dispozici, navíc můžete svůj vůz i nadále používat. Další možností jsou pro vás i zástavy nemovitostí. Stačí si tedy domluvit telefonicky schůzku a vše diskrétně projednat.