Jednou z možností, jak při nakupování ušetřit, je využití portálu Kuponovník.cz. Oproti nejrůznějším slevovým akcím, které vyhlašují obchodní řetězce či poskytovatelé různých služeb, znamená Kuponovník pro spotřebitel hlavně pohodlí. Udělá vše za vás tím, že pro vás shromažďuje všechny slevové kupony, kódy a akční nabídky českých internetových obchodů i jejich kamenných prodejen. V Kuponovníku najdete stovky slev, zvýhodněných obchodních podmínek a slevových kódů z více než šesti set eshopů, které dnes existují. Nemusíte mít obavy z hledání v záplavě nabídek, jelikož vše je přehledně rozděleno do tematických sekcí.

Jak to funguje?

Stačí navštívit stránky kuponovník.cz a v jeho úvodu najdete dvanáct nejoblíbenějších obchodů a několik desítek nejnovějších kuponů a nabídek. Teprve když vás úvodní nabídka kuponů, slev a obchodů nezaujme, můžete otvírat jednotlivé tematické sekce uvedené v horní části portálu. Těmito sekcemi jsou například cestování, elektronika, hobby, kosmetika, móda a oblečení a mnoho dalších.

Jak si hledání ještě více ulehčit?

Hledáte-li konkrétní obchod a jeho nabídku slev, můžete si rovnou otevřít seznam všech obchodů seřazených podle abecedy. Nevíte-li si rady například s výběrem dárku, stačí využít dárkový vyhledávač. Ten vám pro osobu, kterou chcete obdarovat, doporučí dárek odpovídající její povaze. Váháte-li mezi několika výrobky z jedné sekce, pročtěte si recenze, které jsou součástí portálu.

Chcete inspiraci?

Najdete ji například na blogu, kde jsou uveřejňovány články s užitečnými tipy. Ty se týkají jak běžného života s rodinou, tak světa módy, elektroniky, cestování, kosmetiky, zdravého životního stylu a mnoha dalších oblastí.

Jak tedy portál využít?

Navštivte portál Kuponovník.cz a najděte si v něm svou slevu, kterou během objednávky vložte do políčka „slevový kód“, „slevový kupón“ nebo „promo kód“. V tom případě vám bude příslušná sleva odečtena z výsledné ceny objednaného zboží či služby. To znamená, že prostě zaplatíte méně.