Strava v práci? Vyřešte to firemním stravováním!


Pravidelná a správná strava je důležitá pro vývoj lidského těla, pro jeho správné fungování a také pro udržení vašeho zdraví. Když vynecháte jedno z jídel, pak samozřejmě budete mít hlad, což bude mít vliv na večerní pojídání. To má vliv na přibírání na váze a celý kolotoč se točí. Spousta lidí zapomíná na snídaně, někdo nestíhá kvůli práci obědy, popřípadě není v práci možnost si oběd koupit.

Stravování pro firmy

Ani to nemusí být výmluva, proč nejíte pravidelně. Je přeci jednoduché si oběd připravit doma a v práci jen jednoduše ohřát. Nebo můžete využívat firemního a závodního stravování, což je věc, kterou ocení všechny firmy, které mají větší počet zaměstnanců. Dnes už nejsou tolik populární závodní jídelny, kdy se v jedné budově najde místo na kuchyň, kde se vaří a připravuje jídlo. Využít můžete právě Arter.cz což je firemní a závodní stravování. Aktuálně zajistí svým klientům výrobu a následnou distribuci hotových jídel, minutkových jídel, zachlazené a hluboko zmrazené stravy.

Díky tomu získáte pro své zaměstnance kvalitní stravu a nemusíte hledat nové prostory, kde budete budovat zázemí pro jídelnu a kuchyň. Nabídka je velmi pestrá, takže si z široké škály vybere jídlo opravdu každý. Standardně firemní stravování nabízí v této oblasti čtyři druhy hotových jídel, tři minutková jídla, dva druhy polévek. K tomu dva druhy obložených talířů, jeden ovocný talíř a také dva druhy nápoje.

Kromě pravidelného přísunu oběda může zajistit také prodej potravin nebo může firma pomoci zajistit kompletní catering. Blíží se vánoční večírek, oslavy narozenin, podnikové večírky, schůzka s důležitými klienty či cokoliv jiného? Potřebujete profesionální a spolehlivý catering? Arter se o vše postará, co se jídla týče. Vyberte pro své zaměstnance kvalitu a pravidelnost.