Rendl light studio nabízí pestrou paletu nejrůznějších svítidel. Svítidla si zde mohou vybrat jak jednotlivci, tak firmy do svých kanceláří, obchodníci, majitelé ubytovacích zařízení a celá řada dalších zájemců. Rozmanitý sortiment svítidel všech druhů uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Nabídka svítidel v Rendl light studiu je příležitostí pro mladé rodiny, které si zařizují své nové bydlení, stejně tak pro všechny, kteří rekonstruují starší dům či byt a potřebují se orientovat v nabídkách moderních svítidel a hledají vhodnou inspiraci.

Druhy svítidel

Svítidla se dělí podle svého charakteru, účelu využití, celkového provedení a dalších kritérií. Rozeznáváme svítidla závěsná, stropní, nástěnná, stolní, stojanová, bodová, zápustná a další, která jsou určena do interiérů. V nabídce ovšem nechybí ani svítidla venkovní, určená k osvětlení terasy, příjezdové cesty ke garáži, svítidla sloužící k osvětlení chodníku u domu. V sortimentu studia Rendl light najdete i nejrůznější stínidla a další doplňky související s osvětlením.

Zápustná svítidla

Jedním ze současných moderních trendů při budování interiérů, je montáž podhledů. Ve sníženém stropě jsou zabudovány veškeré kabelové rozvody a také účinné bodové osvětlení. Jeho výhodou je rovnoměrné osvícení celé místnosti. Studio Rendl.cz nabízí tato zápustná svítidla v moderním hranatém tvaru. Varianta výklopná umožňuje na naklápět reflektor v jedné ose. Hliníkový lakovaný rámeček je určen pro použití pouze do sádrokartonu.

Závěsná svítidla

Jedná se o nejběžnější druh svítidel, která se používají v domácnostech i v jiných interiérech. Nabídka závěsných svítidel je velmi bohatá. Tato kategorie svítidel je vhodná k osvětlení kuchyní, pokojů i ložnic. Její podkategorií jsou závěsná kovová svítidla. Z mnoha typů můžeme jmenovat například závěsné svítidlo s promačkávaným kovovým stínidlem. Vnější strana stínidla je měděná, vnitřní strana je bíle lakovaná. Toto svítidlo je dodáváno včetně černého PVC kabelu a měděné stropní krytky, která ladí s designem samotného svítidla.