Vyjimečná interaktivní kniha pro začínající čtenáře

Knížka „Tajemství jedné knihovny, aneb ze života knižních skřítků“ je určena pro nejmladší začínající čtenáře. Nenásilně, zábavně a s humorem se snaží vést děti ke knihám, ke čtení, ať už s rodiči, s prarodiči, nebo pak i samostatně. Kniha je velmi přitažlivě ilustrovaná a její výjimečnost a originalita tkví především v tom, že je to knížka interaktivní – může se doní kreslit a psát. Kromě toho tu děti mají příležitost domýšlet různé situace v příběhu, který se v knize odehrává. To vede děti k rozvoji jejich fantazie a kreativity,ale učí se tak i samostatně myslet a utvářet svůj názor.. S malým chlapcem Ondrou, který je omylem zamčený v knihovně a setkává se s knižnimi skřítky, se budou vaše děti bavit, číst, tvořit i přemýšlet!

Kniha je vhodná jako dárek všem dětem, které se učí nebo začínají číst. Je vhodná do také knihoven a škol k lekcím určeným na podporu rozvoje čtenářství.

Náš tip: Přemýšlíte o tom, že si rozšíříte svou domácí knihovnu? Nemusíte kupovat knihy nové. Knihy bazar nabízí spoustu zajímavých kousků a navíc ušetříte nejen peníze, ale i přírodu.