Jak na těhotenské oblečení? Nechte se inspirovat


Těhotenství nám přináší mnoho obav. Mezi ty nejfádnější patří bezpochyby výběr těhotenského oblečení. Mnoho z vás si teď řekne – „Jak to může někdo nazývat fádním problémem? Vždyť já vůbec nevím, kde kvalitní těhotenské oblečení sehnat“. Zbavte se této obavy jednou pro vždy a navštivte stránku happymum.cz – překvapí vás, jak rychle z vás všechny starosti o módní vzezření spadnou.

Co by nemělo chybět v šatníku každé moderní „těhulky“?

Základem jsou samozřejmě těhotenská trička. Vyrábí se různé druhy – velice oblíbená jsou trička s veselými a vtipnými potisky, které znázorňují miminko, jak spinká v bříšku nebo třeba „nakukuje“ ven. Samozřejmě že si můžete vybrat i elegantní styl, pokud máte třeba zaměstnání, které vyžaduje určitý dresscode.

Nákup těhotenských kalhot byste také neměla oddalovat na poslední chvíli. Nemusíte se bát, že si jedny koupíte teď a třeba za dva měsíce už vám nebudou. Těhotenské kalhoty jsou právě vyráběny tak, aby rostly s vaším bříškem. Jsou totiž obšity elastickým pásem, který zakryje vaše bříško, a přitom není pod dalším oblečením vidět. Vy se budete cítit ochráněná a přitom stále „šik“.

V letních měsících jsou samozřejmou součástí těhotenské šaty. V horkých dnech se neobejdete bez prodyšných a lehkých materiálů, ve kterých se budete cítit pohodlně i přes neúprosné pocení, které doprovází každý konec těhotenství, v létě obzvláště.

V e-shopu www.happymum.cz najdete nejenom množství kvalitních a příjemných šatů, ale také dalších kusů oblečení, které oceníte v každém stádiu těhotenství. Na tom správném oblečení nešetřete – přece když se budete cítit spokojena vy, bude spokojené i vaše miminko. A to mu přeci chcete dopřát celý život, již od bříška. A kdo ví, třeba bude potřeba to samé oblečení vytáhnout i příští rok?