Kdo z nás by se alespoň občas neocitl v situaci, kdy má nedostatek prostoru. Může se tak cítit pracující v kanceláři, váš dospívající syn v jeho pokoji, také vám může být „těsno“ v celém bytí. V takových situacích nám přijde vhod nábytek a jiné vybavení, s nimiž nám i v malých prostorech bude fajn.

Posuvné dveře do každého bytu i domu

Věděli jste, že můžete posuvné dveře použít nejen k předělení místností, ale také jako dveře na šatnu nebo skříň? Pokud se obáváte složitých montážních kroků nebo v případě umístění jako předěl místností nepříjemných rekonstrukcí, nechte se vyvést z omylu. Na Sg-nabytek.cz najdete posuvné dveře, které jednoduše namontujete na stěnu, po níž budou jezdit po horní liště za pomoci posuvného systému.

Dveře jsou k dostání v mnoha dekorech, zvolit můžete bílou variantu, přírodní dekor dřeva, černé dveře, nechybí ani možnost dveří se zrcadlem přes celou plochu, nebo jen přes část dveří a mnohé jiné.

Nástěnné věšáky nejen na chodbu

Do kanceláří, studentských pokojů, také do malých slonů nebo kadeřnictví a na spoustu jiných míst můžete použít nástěnné věšáky. Nejčastěji se umisťují za dveře, ale připevnit se dají kdekoli na zeď. Jsou velmi praktické i do maličkých bytů, kde nemůžete, nebo nechce mít předsíňovou stěnu. 

Praktický nábytek i do malé koupelny

Zvláště v bytech je koupelna často menší, než bychom si přáli. Naštěstí existuje spousta skvělého nábytku, který na tuto skutečnost myslí. Třeba skvělé skříňky nad pračku. Pokud jste doteď využívali coby plochu k odkládání vaši pračku s bočním plněním, teď budete moci využít prostor po celé výšce nad ní. Zvolit můžete skříňky nad pračku s policemi i skříňkou, nebo jen vyšší skříňku, která vám zajistí dostatek místa.

Do koupelny jsou praktické i vysoké úzké regály, do rohu vany nebo sprchového koutu můžete umístit rohovou poličku na teleskopické tyči.

Více praktického nábytku, ať už jde o postele s úložným prostorem, patrové postele, gauče a pohovky s úložným prostorem, rozkládací lůžka a mnohé jiné, najdete na Sg-nabytek.cz. Pojďte si vybrat kvalitu za nízkou cenu.