Tisk letáků a vstupenek svěřte profesionálům


Kvalitní tisk je v dnešní době nepostradatelný. Obyčejné tiskárny však nezajistí kvalitu která by mohla reprezentovat firmu před partnery a zákazníky, proto je vhodné se obrátit na profesionály. Na portálu E-abctiskarna.cz nabízí kvalitní tisk letáků a dalších propagačních materiálů, vstupenek, plakátů, vizitek, kalendářů, pozvánek a dalších věcí.

Předpokladem je online tiskárna, kterou firma disponuje. Jejími přednostmi jsou:

  • kvalita – prvotřídní kvalita digitálního, ofsetového i velkoformátového tisku
  • cena – cenová nabídka je na tiskařském trhu bezkonkurenční, a to jak v regionálním, tak i celostátním měřítku
  • rychlost – drtivá většina produktů je vyrobena a odeslána zákazníkovi do 48 hodin od převzetí objednávky
  • levná doprava – produkty jsou dodávány za pomoci Zásilkovny či PPL. Pokud si objednáte některý produkt na Táborsku v hodnotě vyšší než 3 tisíce Kč, je dodávka zdarma.

 

Tisk letáků

Letáky jsou dnes fenoménem, který má za účel především informovat. Záleží ovšem na kvalitě provedení a přitažlivosti letáku, který by měl upoutat pozornost odborné i běžné veřejnosti. Proto musí být tisk letáků na nejvyšší úrovni. Pro většinu velkých i malých firem se letáky staly v posledních letech neodmyslitelnou součástí jejich marketingu. Jejich smyslem je nejen upoutání pozornosti, ale i zvýšení zájmu zákazníků o výrobky či služby firmy, kterou letáky propagují. Klienti mají výhodu v tom, že si mohou tisk letáků A4 objednat podle vlastního designového návrhu, který je možné projednat s grafiky společnosti abctikarna.cz. Leták tak bude plně odpovídat nejen vašim představám a požadavkům, ale také charakteru vaší značky i požadavkům současného moderního designu.

Tisk vstupenek

U vstupenek je důležitá ochrana proti padělání. Abc tiskárna provádí tuto ochranu pomocí číslování a kvalitní perforace, kterou nelze zaměnit či zneužít. Objednat lze online tisk vstupenek na jakoukoliv událost a zároveň se se vstupenkami často objednává i tisk plakátů. Vstupenky mohou být černobílé i barevné, s jednostranným či oboustranným potiskem. Také je možné objednat výtvarný návrh, který by se hodil k tématu dané akce.