Tisk vizitek vyřídíte nejlépe online


Vizitky zhotovené podle vlastního návrhu do druhého dne, to zní nereálně. Přesto je to možné, když využijete skvělou službu Printuj.cz. K výhodám této služba patří nejen rychlost dodávky hotových vizitek, ale také si můžete navrhnout podobu vizitek. Pokud máte dostatek fantazie, kreativity a invence, nebude to pro vás žádný problém. Ovšem také si můžete vybrat z některého již připraveného návrhu, které jsou volně k dispozici každému zájemci.

Design vizitek

Vizitka je především nositelem informací, které jsou relevantní pro zákazníky, odběratele a další právnické i fyzické osoby. To znamená, že na vizitce by mělo být jméno podnikatele či název firmy, adresa či sídlo firmy, telefonní číslo, e-mailová adresa a případně také webové stránky. Pro samotný tisk vizitek online se používá kvalitní a brilantně bílý papír, který je odolný a pevný. Povrchovou úpravu si můžete vybrat podle svého vkusu ze dvou variant, a to matovou nebo lesklou. Celkové provedení vizitek je na vysoké profesionální úrovni a oceníte také úžasně jasné barvy. Pro naprosto luxusní vzhled vizitek můžete využít možnosti laminace.

Další nabídka

Pokud využijete sjednoceného designu šablon, můžete si vytvořit stejné hlavičkové papíry. Budete na nich mít logo své firmy, takže je můžete používat pro běžnou obchodní komunikaci, ale i pro písemný styk s úřady i veřejností. Další službou je zhotovení firemních kalendářů a jiných firemních tiskopisů. Také si můžete objednat zhotovení různých propagačních předmětů, které se mohou stát originální součástí marketingu vaší firmy.

Filosofie společnosti Print online

Hlavním záměrem je nabízet firmám, podnikatelům, řemeslníkům či fyzickým osobám příležitost k uplatnění vlastních návrhů. Každý si tak může navrhnout a realizovat vizitku podle svých představ, nebo si vybrat některý z řady již připravených návrhů. Bezkonkurenční výhodou je rychlost realizace vizitek, které můžete mít kdekoliv na území ČR do 24 hodin. Online tisk vizitek znamená nezávislost na pracovní době, ani na termínech dodání, jelikož služba online je každému k dispozici nepřetržitě. Tisk vizitek si tak můžete navrhnout kdykoliv a kdekoliv.