Toužíte po domově ve kterém to krásně voní?


Přijdete domů po těžkém dni, těšíte se domů, ale doma, po otevření dveří cítíte jen zatuchlost? Vyvětráte a svěží vůně z venku za chvíli vyčichne, každý to zná. Chcete si uchovat čerstvou svěží vůni? Řešení je lehčí než si myslíte. Osvěžovače vzduchu společnosti vunebis.cz pach v bytě nebo domě nepřebíjí, ale neutralizují, což je jejich velkou výhodou.

Lehká svěží vůně nebo intenzivnější a luxusní?

Společnost vunebis.cz se zaměřuje na příjemné vůně chorvatských pláží a chorvatské přírody, které patří u Čechů k nejoblíbenějším destinacím. Osvěžovače vzduchu s příjemnou vůní Chorvatska jemně provoní váš domov i kancelář a neutralizuje veškeré nepříjemné pachy. Vůně je velmi jemná a nevtíravá a mezi jeho další patří využití při provonění textilu. Oblečení, které máte dlouho uložené už nevoní tak svěže a chcete si ho hned obléknout. Také jste to zažili? Přípravek můžete použít i jako osvěžovač textilu. Osvěžovač nezanechává na oděvu žádné mastné fleky ani bílé skvrny. Oblečení provoní lehkou a svěží vůni přírody a vy budete po celý den příjemný pocit z čistoty. Pokud osvěžovač nastříkáte na záclony nebo závěsy, pocit čistoty a příjemné vůně vydrží ve vašem domově po dlouhou dobu.

Pořádáte večírek a chcete, aby hosté nekrčili nosem, ale zhluboka se nadechovali? Vyzkoušejte osvěžovače vzduchu s intenzivní vůní. Ty snadno provoní i velký prostor a neutralizují pachy z jídla, které se rozhodnete na večírku podávat. Vůně není těžká a navozuje pocit luxusu. Vaše párty bude zaručeně úspěšná.

Vůně pro povzbuzení?

Po příchodu domů vás ještě čeká mnoho práce nebo chcete jen relaxovat? I na takové požadavky je společnost vunebis.cz připravena. Speciální řada osvěžovačů vzduchu povzbuzuje mysl, ale také napomáhá k jejímu relaxu. Mlžná vůně, kterou vytváří, je způsobena speciálními esenciálními oleji obsažené v této řadě osvěžovačů.