Toužíte po oslňujícím úsměvu?


Můžete mít dokonalý účes, outfit bez poskvrnky, krásnou pleť, v případě dam make-up bez chybičky, ovšem když budete mít úsměv, ve kterém ukážete zažloutlé zuby, celý dojem z vašeho zevnějšku okamžitě pokazíte. Zuby a vlasy jsou dominantou zevnějšku. Zažloutlý chrup vždy dojem na vaše okolí pokazí, což může ovlivnit váš soukromý i pracovní život.

Zbavte se zažloutlých zubů

Mluvením s rukou před ústy, neustále hlídání, abyste se neusmáli na veřejnosti, ovlivňuje váš život více, než myslíte. Na své okolí působíte nepřirozeně a neustále hlídání se podepisuje na vaší náladě, která často vede k podrážděnosti. Ostatním se možná zdají takové problémy malicherné, ale věřte, že nejsou.

Využijte moderní metody

Nevzhledné fleky a zažloutnutí zubů způsobuje spousta faktorů. Mezi nejběžnější, kromě špatné ústní hygieny, je časté pití kávy a čaje, pití červeného vína a zejména kouření nebo žvýkání tabáku. Existuje mnoho „zaručených“ babských rad, jak se zažloutlých zubů zbavit, některé fungují více, některé méně a některé vůbec.

Mezi moderní a zaručeně fungující metody patří používání bělících pásků. Bělící pásky Crest obsahují totožný gel, který se nachází v přípravcích používaných zubaři, především v Americe. Bělící pásky Crest jsou vyráběné moderní technologií. Sliny se nemísí s gelem, který tak dosahuje maximálních účinků. První účinky můžete spatřit již po krátké době.

Bělící pásky Crest doporučuje většina zubařů a dentálních hygieniků, ale také americká zubní asociace, což je zárukou maximálního účinku.

Belicipasky.com je web, kde objevíte nejen několik druhů bělících pásků, ale také ostatní produkty společnosti Crest, které vynikají především vysokou kvalitou.

Dopřejte svému chrupu kvalitní péči a oslňte okolí svým zářivým úsměvem. Spolehlivými pomocníky vám budou zubní gely a pasty, ústní vody a samozřejmě bělící pásky firmy Crest.