Utečte od starostí na strom a to nejlépe do luxusního treehousu


Zase už máte hlavou plnou starostí a cítíte se vyčerpaní? Hektický život dokáže z člověka vysát veškerou životní energii a takto nejde pokračovat stále dokola. Je nutné se občas zastavit a vyrazit na místo, kde můžete tuto energii znovu nabít. Ideálním místem je treehouse v čisté přírodě, daleko od lidí a od všech starostí. O co se jedná? Jde o luxusní dřevěné domky na stromě, které jsou hluboko v lese a dopřejí vám to nejlepší místo pro regeneraci, odpočinek a načerpání energie.

Ubytování v korunách stromů

Luxusní domy na stromech se jmenují Treehouse Ještěd a nabízí vám možnost zážitku, který si budete chtít zopakovat. Možná jste byli v malém dětském domku jako děti, toto je však něco zcela jiného. Ani ten nejluxusnější pětihvězdičkový hotel vám nedopřeje tak silný zážitek, jako dům na stromě, kde prožijete úžasné momenty. Domy a stromě nedisponují televizí ani zbytečnou elektronikou, budete v nich mít čas sami pro sebe nebo na lidi, na kterých vám záleží. Konečně najdete čas si uvědomit důležité životní cíle, budete mít čas si povídat nebo jen tak zavěšení v síti můžete pozorovat krásnou noční oblohu. Z domků na stromě je krásný výhled na Ještěd, Bezděz i Ralskou pahorkatinu.

Nachází se nedaleko obce Křížany a jsou zasazeny do divoké horské přírody. Nikde široko daleko neuvidíte žádné paneláky ani neuslyšíte rušné město.

Přes den si můžete užívat výlety po okolí, můžete navštívit venkovní saunu nebo třeba grilovat. Jde o krásný zážitek, protože budete vytrženi z vašeho všedního života do něčeho, co jste ještě nezažili. Tree house je pro každého možnost, jak si užít něco opravdu krásného. Ubytovat se zde můžete sami, se svým protějškem, s rodinou nebo i přáteli. Více informací naleznete na stránkách Treehousejested.cz.