Už jste ochutnali poctivý chléb vyrobený řemeslným způsobem?


Snad každý miluje chuť a vůni čerstvého pečiva. Takové pečivo se dá jíst často i samotné a vždy si na něm pochutnáte. Už jste však poznali rozdíl mezi běžným pečivem ze supermarketu a řemeslně vyráběným pečivem z těch nejlepších surovin? Pokud ne, je to velká chyba a rozdíl v chuti zajisté hned pocítíte. Pokud chcete ochutnat ten nejlepší chléb vašeho života, je tu pro vás tradiční rodinná pekárna NÁŠ CHLÉB, která se zaměřuje na ruční výrobu pečiva a jeho prodej. Hlavním sortimentem pekárny je chléb. Profesionální tým pekařů a pekařek se každý den stará o to, abyste si mohli denně dopřát více než 20 různých druhů chleba.

Dbají zde nejen na kvalitní suroviny, ale také na nejlepší chuť, které je dosaženo dlouhým šlechtěním chuti. Klade se zde velký důraz na zpracování a zrání těsta, do kterého používají pouze kvas vlastní výroby. Těsto se hněte vždy ručně a nechává se zrát po přesně určenou dobu. Díky tomu dosáhne ideální kyprosti. Žitný kvas zde vedou dvoustupňovou metodou a při druhém stupni provádí mistr již zmíněné šlechtění chuti, aby byla naprosto dokonalá.

Jaké pečivo můžete ochutnat?

Kolik znáte druhů chleba? Rodinná pekárna se nezaměřuje jen na jeden druh, ale na mnoho tradičních i netradičních chlebů, mezi kterými najdete třeba i chléb s olivami, chia semínky a další. Specialitou je borodinský chléb, jehož výrobní postup zabere přes 20 hodin. Kromě mnoha druhů chlebů můžete od pekárny ochutnat staročeské housky a rohlíky, dále například ciabatty, cornové pečivo, koláče, perníky, marokánky a mnoho dalšího.

Kde pekárnu NÁŠ CHLÉB najdete?

Pekárnu NÁŠ CHLÉB najdete po celé České republice. Jednotlivé pobočky si můžete prohlédnout přímo na internetových stránkách pekárny Vasepekarna.cz. Zajisté se nachází i ve vašem městě nebo v jeho okolí. Na webu najdete kromě poboček kompletní nabídku pečiva a mnoho dalších informací. Dopřejte si nezaměnitelnou chuť pečiva, které je vyráběné s láskou.