Každému se jistě občas stane, že využije služeb nějakého řemeslníka, pojišťovacího agenta, řidiče nebo švadleny. Ovšem než dojde k samotné práci, předchází tomu zdlouhavé vyhledávání vhodné firmy nebo dodavatele, který je schopen splnit vaše požadavky. Často tak slevíte ze svých nároků nebo za ně zaplatíte přemrštěné ceny, protože nechcete ztrácet další čas dalším, časově náročným, výběrem. Také to znáte? Poptávkový portál vám shánění poskytovatelů značně usnadní a urychlí.

Zadejte zdarma svou poptávku

Na trhpoptavek.cz zcela zdarma zadáte svou poptávku na konkrétní službu, kterou právě sháníte. A to je vše, dál už neděláte nic. Vaše poptávka bude překontrolována a předána všem společnostem, řemeslníkům a poskytovatelům, kteří nabízí služby, které potřebujete. Jejich nabídky přijdou na váš email, který zadáte ve své poptávce. Bez složitého překlikávání na různé webové stránky společností, jejich inzerce a nabídky vše vyberete na jednom místě. Vy si tak vyberete podle kvality, ceny či jiných vašich priorit.

Žijeme v době, kdy poptávka po řemeslnících je velká a jejich jednotlivé oslovování vám zabere mnoho času a hodně z nich nebude mít volné termíny. Využitím poptávkového portálu tento čas ušetříte a můžete ho věnovat své rodině, zálibám nebo jiné důležité práci. Vám se ozvou pouze řemeslníci, kteří budou odpovídat vašim zadaným kritériím a kteří budou mít vaši zadanou práci čas vykonat.

Ověření dodavatelé

Na trhpoptavek.cz naleznete pouze ověřené dodavatelé služeb, kteří mají za sebou mnoho spokojených klientů nebo zákazníků. Od nich si také můžete přečíst reference jednotlivých firem a dodavatelů. K dispozici máte také různé rady a tipy, které vám výběr mohou usnadnit. Poptávka služeb již pro vás nebude zdlouhavým procesem a třeba to pro vás bude impulsem, vrhnout se do rekonstrukce, kterou dlouho odkládáte.