Svatba je velmi slavnostní okamžik a velká změna v životě každého z nás. Proto ji chceme mít dokonale zdokumentovanou. To zajistí kvalitní svatební fotograf. Jak však vybrat takového, který pro nás vytvoří dokonalé fotografie?

Vybírejte pečlivě

Vzhledem k tomu, že svatební fotografie v nás vyvolávají příjemné vzpomínky, měly by být co nejvíce autentické. Proto je potřeba zvážit, jaký svatební fotograf se na těch krásných vzpomínkách bude podílet.

Svatebního fotografa vám mohou doporučit známí či přátelé. V současné době se také konají svatební veletrh, kde fotografové prezentují svoji práci. Pokud vybíráte z několika nabídek, prohlédněte si dobře svatební portfolio každého jednotlivého fotografa. Můžete tak posoudit, jakým stylem pracuje a zvolit si takového, jehož styl je vám blízký. Pokud vybíráte fotografa na internetu, zkuste dohledat nějaká hodnocení či reference, i to pro vás může být dobrým vodítkem. Zajímejte se nejen o cenu, ale také o počet a druhy fotografií, které svatební sada obsahuje. Zda získáte fotografie pouze v podobě elektronické nebo si můžete také vybrat některé pro tisk. Budou se fotografie upravovat, či zůstanou v původní podobě? A důležitá je i informace, za jak dlouho po svatebním obřadu sadu obdržíte.

Na koho se obrátit?

Pokud hledáte kvalitního fotografa, obraťte se na Radka Hensleye, jehož portfolio si můžete prohlédnout na stránkách yesphoto.

Kromě svatebního focení Radek Hensley nabízí i focení miminek a dětí, rodinné fotografování, foto glamour i boudoir, těhotenské fotografování nebo fotografie portrétní. Samozřejmostí je jak fotografování v aeliéru, tak i v interiéru či exteriéru. Fotografie si pak můžete nechat vytisknout klasičky či na plátno nebo si z nich nechat vyrobit kalendář nebo fotoobraz.