Vlastní byt s nájmem – vyzkoušejte toto jednoduché řešení!


Vždy jste snili o tom, že budete bydlet ve vlastním? Mít něco, co je skutečně vaše, ať by to byl byt nebo rovnou dům, to by byl sen. Ne vždycky mají lidé tolik vůle vše uskutečnit, a pokud ano, obvykle mohou narazit při výběru hypotéky. Ač jim trh poslední dobou přeje a hypotéky jsou skutečně dobrým řešením, ne všem se poštěstí je získat. A je jedno, zda je to kvůli solventnosti, špatné bankovní historii nebo jsou důvody jiné. Jste tak odkázáni platit nájem v bytě, který není váš. A často jde nájem do vysokých čísel.

Byt, který bude váš

Nemusíte se vzdávat představy, že jednou budete mít přeci svůj dům či byt. Vyzkoušejte službu Coolnajem.cz, která je odpovědí na vaše problémy. Díky ní budete mít svou nemovitost a zároveň jí budete splácet formou nájmu. Jak tato metoda funguje? Co se nikdy nezvýší a jak můžete v rámci splátek postupovat? Jde v podstatě o to, že částku, kterou za nemovitost zaplatíte, budete splácet formou nájmu. A délku si nastavíte podle toho, jak vám to vyhovuje. Někdo zvolí pět let, jiný chce mít menší splátky a prostor, proto volí dvacet let splácení.

Po celou dobu navíc dostanete garanci stejné výše splátek, takže vám nehrozí žádné navýšení. A předčasné splacení? To lze bez sankcí a poplatků, jako je tomu u bank. Z volně dostupných realit si na webové stránce Coolnajem.cz vyberete tu svou, vyplníte kontaktní formulář a získáte zpět přesnou kalkulaci. Následně uhradíte 10% z ceny nemovitosti, což slouží jako rezervační poplatek, kde se počítá pojištění nemovitosti, její odhad, daň z nabytí a právní služby. Následně podepíšete smlouvu, získáte vybranou nemovitost a splácíte formou nájmu. Jednoduché řešení, které jistě ocení spousta lidí! Bez hypotéky, bez banky a nutnosti zdlouhavého vyřizování!