Odchod blízkého člověka je těžké životní období smutku a vzpomínek na zesnulého. Přichází nutnost vyřídit pohřeb, zařídit pozůstalost a dát vědět všem blízkým. Někdy chybí dostatek času pro truchlení a prostor, kdy byste byli sami se sebou. Proto jsme tu my, abychom vám nutné záležitosti alespoň částečně ulehčili v této těžké chvíli. Pomůžeme vám s výběrem vhodné urny a dalších doplňků.

Společně vybereme tu pravou variantu

Chápeme, jak důležitý je pro vás nyní čas strávený společně s rodinou a dalšími blízkými lidmi. Již řadu let pro vás vyrábíme kvalitní porcelánové urny. V naší nabídce najdete nejrůznější provedení:

Díky dlouholetým zkušenostem a spolupráci s předními lidmi v oboru vám nabízíme tu nejlepší kvalitu v každém kousku. Po materiálové i designové stránce.

Co je na našich urnách jedinečné?

Naše podnikání stojí na etických zásadách a lidském přístupu k celému procesu tvorby. Naše urny pro nás nejsou pouze předmětem. Každá urna je individuálním dílem, které jsme zhotovili za využití našeho umu s myšlenkou na roli, kterou ve vašem životě zastane, vždy přesně podle vašich niterných přání. Co stojí za pozornost?

  • Kvalita provedení a materiál – základem našich výrobků je kvalitní český porcelán, barevný dekor je z hodnotných materiálů jako je zlato a platina a dalších drahých kovů. Veškeré motivy, fotografie a další dekorace odolají nepříznivým vlivům celá desetiletí.

  • Tradice ruční výroby – každá naše urna je vyrobena ručně. Každý kus, který se k vám dostane, byl vyroben s největší péčí a maximálními nároky na kvalitu.

Naše urny jsou šetrné k životnímu prostředí

Každá urna je vyrobena s maximální šetrností k přírodě. Porcelán, který k výrobě používáme, je složen z přírodních surovin: kaolín, křemen a živec. Životní prostředí nezatěžují ani drahé kovy jako je zlato nebo platina, kterými jsou urny zdobeny.

Vybrali jste? Pokud ne, rádi vám s výběrem pomůžeme. Vy se věnujte rodině a dalším povinnostem, spojeným s rozloučením s blízkou osobou. Pokud potřebujete, v naší nabídce najdete také fotografie a stojánky na hrob.