Vyberte si originální dárek


Někdy člověk přemýšlí, co vybrat někomu blízkému k narozeninám, svátku či k jiné příležitosti. Většinou se snažíme blýsknout něčím originálním, ale buď nemáme čas na hledání dárku, nebo nám prostě chybí dostatek fantazie. Pokud se do takové situace dostanete, nemusíte si již lámat hlavu když využijete jedinečnou službu, kterou je Bombabox.cz. Najdete zde originální dárek pro každou přiležitost, kterým obdarovaného určitě potěšíte.

Co Bombabox nabízí?

Nejedná se o žádnou záplavu věcí, které by vám zamotaly hlavu tak, že byste nevěděli co vybrat. Bombabox nabízí naprostou originalitu v podobě speciální dřevěné bedny. K bedně je připojeno i páčidlo, aby i samotné otevírání bylo dobrodružstvím. V bedně pak na obdarovaného čeká plno dobrot a kvalitních nápojů. Každá tato dárková bedna je ze dřeva a ukrývá uvnitř kvalitní obsah i zábavu v jednom. Na přání zákazníka je možné vložit do bedny zdarma i jakýkoliv vzkaz, jako například „Krásné narozeniny“, „Vše nejlepší k svátku“, či jiné originální přání k narozeninám apod. Bombabox umožňuje zákazníkům, aby uplatnili svou invenci a fantazii a sestavili si svůj vlastní BOMBABOX.

Speciální dárkové bedny

Bombabox.cz nabízí nejrůznější dárkové bedny určené například pro milovníky piva, vína nebo pamlsků. Například bedna pro pivaře je skutečně originální dárek, který každého milovníka zlatavého moku musí nadchnout. Bedna obsahuje 10, 11 nebo 12 lahvových piv méně známých a netradičních značek. K tomu obdarovaný pivař ještě najde bílý keramický pivní půllitr a na přikusování k pivu sáček arašídů.

Další dárkové bedny

Originální dárkovou bednou můžete potěšit i milovníky jiných nápojů či pochutin. Jedinečná je například bedna pro whiskaře obsahující lahev Jack Daniels Honey o obsahu 0,7 l, k tomu roztomilý plecháček a jako bonus luxusní čokoládu a oříšky. Samozřejmě je možné vytvořit několik variant s různými druhy whisky. Naprosto unikátním dárkem je BombaBar kanystr velikosti 20 l. Ve věrné podobě kanystru na benzín najde milovník whisky lahev Jack Daniels, 2 skleničky, plechovku whisky a dokonce chladicí kameny.

Pokud někdo z vašich blízkých či kamarádů sportuje, můžete ho obdarovat bednou pro svalovce. Najde v ní spoustu proteinů, instantních palačinek, ovesných kaší, doplňků stravy, ale také šejkr Nutrend nebo si můžete objednat jiné zdravé pochoutky.