Vykouzlí vzpomínku i radost. Fotokoutek jako originální doplněk na vaše akce i svatbu


Fotokoutek, či také fotobudka, je skvělou volbou na maturitní plesy, firemní večírky, ale také svatby či oslavy narozenin. Dokáže totiž vykouzlit kvalitní fotky, které si můžete nejen ihned stáhnout do mobilu a podělit se o zážitky s ostatními, ale fotky také na místě tiskne. Vytvoří tak krásnou hmotnou vzpomínku.

Co je fotokoutek?

Fotokiosek, fotokiosek či fotobudka označuje to stejné. Základem je fotobudka, která pořizuje kvalitní fotografie díky digitální zrcadlovce. Ovládání je navíc velmi snadné a zvládne ho opravdu každý. Nechybí v ní totiž dotykový displej. Skvělé také je, že si můžete fotku prohlédnout dříve, než si necháte fotografii vytisknout. Fotobudka však nejen fotografie tiskne, ale fotografie je po vyfocení uložena na Cloud, odkud si ji vy můžete pár sekund po vytištění uložit do mobilního telefonu. Sdílet zážitky můžete i online.

Hravá akce

Fotokoutek je ideální volbou na různé akce. Nechybí v něm ani hravé rekvizity, díky kterým budou fotografie opravdu originální. Vzpomínku na večírek či maturitní ples si tak můžete odnést ihned. Kvalitní fotokoutek se velmi hodí i na svatbu, ze které chceme mít co nejvíce vzpomínek se svými blízkými. Skvěle také hosty zabaví a mohou si zde vytvářet hravé fotografie. Všechny osoby si tak mohou z akce odnést bláznivé vzpomínky i kvalitní fotografie s blízkými či kolegy.

Proč ano?

Fotobudka je dnes opravdu moderní volbou, která bude v budoucnu na akcích něčím nepostradatelným. Díky ní mohou mít kvalitní fotografie opravdu všichni, navíc si je vytištěné mohou odnést ihned domů. U fotobudky nechybí ani vyškolená obsluha, která zajistí hladký průběh focení. Fotobudka hosty na každé akci opravdu potěší a nejedná se o nijak finančně náročnou službu.