Vyplatí se znát spolehlivou zubní kliniku


Zuby jsou pro každého velmi důležité, slouží nejen k tomu, abychom dokázali snadno zpracovat potravu v ústech, ale také jsou důležité z estetického hlediska. Krásné zuby se výrazně podílí na našem celkovém vzhledu. Nikomu se však nepodaří zachovat si všechny zuby až do pozdního věku a tak dříve nebo později přijde nutnost navštívit zubní kliniku, kde se o zuby postarají.

Proč je důležité znát vhodnou kliniku?

Problémy se zuby se často objeví náhle a je tedy vhodné znát kliniku, na kterou se můžete obrátit. Mezi nejčastější úkony zubaře patří úkon trhání zubů. Zuby se trhají tehdy, když jsou závažně poškozené zubním kazem, jsou zlomené, mají patologické prořezávání nebo když dojde k dalším stavům, kdy není možné zub zachránit. Často se trhají zuby moudrosti, protože mají mnohdy nestandardní polohu či deformovaný kořen. Po odstranění zubu zůlstane v ústech mezera. Trhání zubů probíhá klasicky za pomoci lokální anestezie nebo chirurgicky, kdy je nutné sliznici odklopit a kost frézovat.

Mnoho lidí má zájem o umělé zuby. V mnoha případech není možné zuby vyplnit plombou, zejména tehdy, když jsou poškozené, tehdy přichází na řadu protetické náhrady, od můstků až po korunky. Zkušená zubní klinika nejprve zub důkladně analyzuje a následně navrhne vhodné řešení.

Pokud žádnou spolehlivou kliniku neznáte, nabízí se vám Klinika Zdravia, jde o soukromou kliniku, která nabízí širokou škálu zdravotních služeb, včetně stomatologie. Nabírají i nové pacienty a můžete se těšit na individuální přístup a minimální čekací doby. Více informací o klinice i poskytovaných stomatologických službách najdete přímo na webových stránkách kliniky Kvalitny-zubar.sk.