Vytápění domu s pomocí tepelného čerpadla je dnes velmi oblíbené a moderní. Proč si však mnoho osob vybírá tuto variantu vytápění?

Výhody tepelného čerpadla

Tepelné čerpadlo je jednou z množství alternativ ke klasickému vytápění. Tepelná čerpadla lze použít k vytápění novostaveb, ale také zrekonstruovaných domů. Jejich obliba stoupá především ze dvou důvodů. Prvním z nich je ekonomická šetrnost, jelikož majitelé tepelných čerpadel ušetří mnoho nákladů za energie. Druhým důvodem je možnost dotace, kterou můžete na pořízení tepelného čerpadla získat. Jedná se totiž o šetrnější způsob vytápění vzhledem k životnímu prostředí, je tedy ekologickou a efektivní variantou vytápění. Mezi velmi oblíbená a kvalitní čerpadla dnes patří tepelné čerpadlo Fujitsu.

Kvalita a zkušenost

Pří výběru a pořizování tepelného čerpadla je nutné vsadit na kvalitu. Právě tu vám přináší rodinná firma Atyp-Mazur, která byla založena již v roce 1995. Jedná se o zkušenou firmu ve svém oboru, která vyniká kvalitní nabídkou svých služeb a spolehlivostí. V jejich nabídce najdete tepelná čerpadla, klimatizace, kotle, krby, ale i atypická tepelná čerpadla či nabízí i servis a montáž.

Co vám nabízí?

Těšit se můžete na individuální přístup a zkušenost, která vychází z více než 450 instalací po celé České republice, finančně dostupný, rychlý a profesionální servis. Skvělé také je, že mají 90 % náhradních dílů skladem. V případě vážné poruchy máte možnost zapůjčit si náhradní tepelné čerpadlo. Nabízí vám také zvýhodněnou cenu revizí a servisů na jimi instalovaná čerpadla. Přináší vám i výhodnou cenu díky přímému prodeji a servisu. Vsaďte na kvalitní a léty prověřené služby, které vám zprostředkují montáž tepelného čerpadla i jeho servis. Zvolte si ekologičtější způsob vytápění, který se vám vyplatí.