Využijte k relaxu šťastnou hodinku


Chcete vytáhnout partnera na romantickou večeři a nevíte, kde vybírat, aby vás cena za romantický večer nezruinovala? Chcete darovat rodičům wellness, protože si to zaslouží, ale peněz nazbyt nemáte? Patříte mezi společenské jedince, kteří rádi vyrazí za zábavou, ale na utrácení moc nejste? Využívejte šťastné hodinky a ušetříte značnou finanční částku.

Co znamená šťastná hodinka?

Šťastná hodinka značí, že máte štěstí a ušetříte peníze za útratu. Během šťastné hodinky se ceny na určitou dobu sníží (nemusí to být pouhá hodina, často šťastná hodinka trvá i po delší dobu). Ihned po skončení, se ceny opět vrátí k normálu. Čas je vždy přesně vymezený a je vždy jen na vás, jak hodně ho využijete (při šťastných hodinkách v barech to však raději nepřehánějte, ať se můžete bavit po celý večer). Při pronájmu sportoviště (bowling, golf atd.) si můžete za stejné peníze prodloužit a shodit tak ze sebe frustraci z hektického života.

Jak ideálně šťastné hodinky využít?

Happy hour, jak se často šťastné hodinky nazývají, většina podniků prezentuje na svých webových stránkách, ovšem složité překlikávání z jednotlivých webů vás brzy znechutí a vy ztrácíte akorát svůj čas. Na webovém portále happyhours.cz objevíte seznam pouze těch podniků, které happy hour mají ve své nabídceha. Happy hour nenabízí pouze restaurace a bary, ale také wellness centra, sportovní kluby nebo různé kulturní akce. Na happyhours.cz si stačí vybrat odvětví, které vás zajímá a kraj, kde chcete slevy využít.

Pokud si vyberete restaurace, jistě za romantickou večeři nedáte tolik peněz jako v běžný čas a za ušetřené peníze si můžete jít s kamarády zahrát bowling nebo rodiče poslat na odpočinkový wellness.

Relax je pro život důležitý

Alespoň krátké zastavení a odpočinek je pro lidský organismus důležitý. V dnešní hektické a uspěchané době je nutné si udělat volno alespoň na pár hodin a užít čas s přáteli nebo rodinou. Šťastné hodinky jsou ideální způsob, jak setkání zařídit.