Využijte žízeň zákazníků pro vaši reklamu


Každá společenská akce, ať už kulturního, sportovního či jiného rázu, se neobejde bez nápojů. Pokud patříte mezi podnikatele, zajisté o sobě chcete dát vědět co největšímu počtu lidí a právě nápojové obaly jsou ideálním způsobem, kam umístit svoji reklamu. Potisk na reklamní nápoje zajistí společnost SOCIÉTÉ, která provozuje web www.reklamninapoje.cz.

Jaké druhy nápojů lze pro reklamu využít?

Reklamu lze umístit na jakýkoli druh nápoje.

  • Nealkoholické nápoje

Mezi nejčastěji používané druhy nealkoholických nápojů patří minerální vody, energy drinky, ovocné nápoje či nápoje isotonické. Využijte tedy možnost a nechte si na obaly těchto nápojů natisknout svoje vlastní logo či reklamní nápis.

Tyto druhy nápojů jsou ideální na sportovní akce, kde je nejen velké množství sportovců, ale i diváci.

Energetické drinky a isotonické nápoje vyhledávají sportovci. Pomáhají jim doplnit vydanou energii. Minerální vody a ovocné nápoje jsou zase vhodným doplňkem pro fanoušky všech věkových kategorií. Umístění reklamy na jakýkoli druh nápoje z této skupiny zasáhne podvědomí široké sportovní i fanouškovské skupiny lidí.

  • Alkoholické nápoje

Alkoholické nápoje nesmí chybět na žádném večírku, ať už firemním nebo pro obchodní partnery. Jsou součástí každého rautu. Může to být skvělý dárek pro pravidelné klienty a zákazníky. Vryjte se do jejich podvědomí ještě více a to díky dárku, jakým je reklamní alkohol. Můžete tak využít nabídku připraveného sortimentu, kterou naleznete na stránkách reklaminapoje.cz a nechat si tak vytvořit etiketu s vlastním logem či reklamou, ktetá pak bude umístěna na vámi vybrané druhy alkoholických nápojů. Ty pak můžete podávat na celé řadě akcí nebo si je nechat jako originální dárek pro své stávající i nové zákazníky.