Zase si někdo stoupl na vaše místo? Vyřešte to zábranami


Současná infrastruktura má mnoho nedostatků a jedním z největších je nedostatečné množství parkovacích míst. Parkování je v centrech měst mnohdy špatné a tak mnoho řidičů parkuje i tam, kde parkovat nesmí. Zabralo by to možná jen několik minut navíc najít jiné místo, ale přesto někteří lidé zaparkují na zákazu parkování nebo třeba na vyhrazeném parkování. Je nepříjemné, když vám na vašem placeném místě stojí někdo jiný a pokud ani značka nedokáže neukázněné řidiče odradit, tak jakou metodu zvolit?

Rozhodněte se pro zábrany, parkovací sloupky a motýlky

Zatímco značku mohou řidiči ignorovat, fyzickou překážku ignorovat nebohou, protože by jim zničila vůz. Společnost Topznak nabízí nabídku překážek, které spolehlivě zastaví každého řidiče před jeho nekalými úmysly. Pokud někde chcete zcela zamezit tomu, aby se na dané místo kdokoliv dostal, ideálním řešením je instalace pevných sloupků a motýlků. Pokud chcete, aby se na dané místo dostaly jen některé vozy, třeba servisní vozy nebo záchranné složky, zajistěte si sklopné sloupky a motýlky, které jsou vybavené cylindrickým FAB zámkem.

Sklopit je může jen majitel klíčů. Možná, že se vám stává, že vám na vašem soukromém pozemku parkují cizí vozidla, použití těchto překážek vám konečně dopřeje klid a ušetří nervy. Pokud chcete, aby vám na vašem parkovacím místě nikdy nikdo nestál, můžete na něj nainstalovat sklopnou zábranu. Následně budete mít jistotu, že bude vaše místo vždy volné, protože si zábranu sklopíte jen pro váš vůz.

Sloupky, motýlky i zábrany jsou vyrobené z kvalitních materiálů odolných vůči korozi. Můžete se spolehnout na dlouhou životnost i zachování původního vzhledu. Sortiment si můžete vybírat v zinkovém nebo komaxitovém provedení. Aby byly všechny překážky dobře viditelné za všech podmínek, jsou opatřeny reflexní páskou. Inspirujte se kompletní nabídkou na https://www.topznak.cz/produkty/parkovaci-sloupky-zabrany